Som?
Esej, ktorá nedobije svet. Zadali nám ju v škole a na dvoch stranách sa mala opierať o niektoré alebo aj o všetky uvedené otázky: Kto som? Čo ma formuje? Čo vo mne myslí a rozhoduje? Po čase sme pochopili, že milý vyučujúci sa v nej chce dozvedieť aj náš názor na zrod a posmrtný život a tak z toho vzišla táto esej, ktorá bola hodnotená...však posúďte sami.