Linki

Som?

Esej, ktorá nedobije svet. Zadali nám ju v škole a na dvoch stranách sa mala opierať o niektoré alebo aj o všetky uvedené otázky: Kto som? Čo ma formuje? Čo vo mne myslí a rozhoduje? Po čase sme pochopili, že milý vyučujúci sa v nej chce dozvedieť aj náš názor na zrod a posmrtný život a tak z toho vzišla táto esej, ktorá bola hodnotená...však posúďte sami.
02.01.2008 13:55:55 | celý článok | osobné | Tvorivá dielňa | komentáre: 17

Prevádzkované na CMS TeaGuru spoločnosti Singularity, s.r.o., © 2004-2014